השכרת קרוואן בצפון

תוכן עניינים

אין ספק שאחד הדברים שחסרים לכולנו במגבלות הקורונה שחלות עלינו בשנה האחרונה הוא חופשה מפנקת כאשר בתי המלון נסגרים ונפתחים להם חדשות לבקרים ואנו לא באמת יכולים לתכנן חופשה משפחתית. אחד הפתרונות היותר טובים של חברת קַרָפָאן בכדי שנוכל לארגן חופשה משפחתית הוא השכרת קרוואן בצפון לכל המשפחה. להשכרת קרוואן בצפון מגוון רב של יתרונות לחופשה משפחתית והוא גם מוזיל משמעותית בעלויות החופשה. במאמר הבא נסביר לכם למה החופשה הבאה שלכם בצפון צריכה להיות בקרוואן.

השכרת קרוואן בצפון

 

היתרונות של השכרת קרוואן בצפון

אז כפי שציינו ישנם מגוון רב של יתרונות בהשכרת קרוואן בצפון כאשר בראש ובראשונה יש לציין את הגמישות המירבית שהקרוואן מקנה לנו. כאשר אנו מזמינים מלון או צימר בצפון אנחנו נשהה אך ורק בו למשך כל החופשה וכתוצאה מכך אנו נהיה מוגבלים באיזורים בהם נרצה לטייל בכדי לא להתרחק יתר על המידה מחדר המלון או הצימר שלנו. לעומת זאת, כאשר אנו משכירים קרוואן לחופשה שלנו אנו יכולים למעשה לטייל בכל מקום בצפון הארץ ולבלות את הלילה בחניוני קראוונים מיוחדים או כמעט בכל פינה בחיק הטבע בה ניתן לעצור.

 

הדבר מקנה לנו גמישות רבה בתכנון הטיול כאשר נוכל בכל לילה לעצור במקום אחר ולבחור לישון ולטייל במקומות רחוקים זה מזה. כלומר, נוכל לעשות שני לילות בגליל העליון, לילה אחד באצבע הלילה, לילה בצפון רמת הגולן ולילה בדרום רמת הגולן ולילה נוסף בכנרת וכך בטיול אחד ישנו כמה נקודות עניין בצפון הארץ.

השכרת קראוון בצפון בנוחות מקסימלית

מעבר לכך בקרוואן יש כל מה שאתם צריכים כדי לבלות בנעימים במהלך החופשה שכן מעבר למיטות ישנם קרוואנים בהם יש מטבחים קומפקטיים שניתן להכין בהם ארוחות בוקר, צהריים וערב וכך גם לחסוך עלויות כאשר בנוסף, בקרוואן יש מקלחת ושירותים כך שיש את כל המתקנים בשביל לענות על כל הצרכים שלנו למשך החופשה. בקרוואנים גדולים יש גם פינת אוכל שהיא גם סלון בה ניתן לאכול ארוחות משפחתיות או לשחק משחק קופסא בסוף הערב שסיימנו לטייל. השכרת קרוואנים בצפון מספקת לנו טיול שמתאים לכל המשפחה שכן הוא אידיאלי עבור משפחות עם ילדים, משפחות עם תינוקות וכל מי שאוהב לטייל ורוצה להנות מן הגמישות שהקרוואן מעניק לו במהלך הטיול.

 

להנות מחיק הטבע באמצעות השכרת קרוואן בצפון

הדבר שאולי הכי תזכרו מטיול הקרוואנים המשפחתי שלכם הוא הנופים עוצרי הנשימה והדרכים בהם נסעתם ועצרתם להתרעננות או לשינה. אין ספק כי בשונה מחופשה בבית מלון בה אנו נמצאים באיזור מיושב או איזור עירוני הקרוואן, מאפשר לנו לחוות את חיק הטבע בצורה הכי טבעית שאפשר תודות לעובדה שאנו יכולים לעצור איתו כמעט בכל מקום. אנו יכולים להקים חניון לילי בחיק הטבע בו נישן למשך הלילה ונתעורר לצד עצים, מעיינות או הכנרת, דבר שלא היינו יכולים לעשות בשום חופשה אחרת. אל הקרוואן תוכלו לקחת את כל הציוד שאותו תצטרכו במהלך החופשה החל מציוד היום יום והביגוד שלכם ועד לציוד טיולים וציוד להכנת אוכל בשטח במידה ותרצו לגוון מהכנת האוכל במטבח.

 

השכרת קרוואנים בצפון

לפני הכל עליכם לוודא כי מדובר בקרוואן נגרר שיש לרתום אותו לרכב או בקרוואן ממונע. לאחר מכן, ערכו תכנון מוקפד עם נקודות עצירה מורשות לקרוואנים בהם תוכלו להעביר את הלילה עם הקרוואן שלכם. בדקו היטב מה מותר ומה אסור לעשות בקרוואן כמו למשל האם מותר לעשן בו, האם יש בו מטבח להכין אוכל שכן במידה ולא עליכם לעצור בנקודות בהן יש מסעדות וכדומה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

התקשרו עכשיו