קרוואנים להשכרה בישראל

תוכן עניינים

קרוואן להשכרה בצפון הארץ

הבית שלנו הוא החופש שלך! טיולי קרוואנים ארוכים הינם פופולריים מאוד בעיקר בחוץ לארץ, רבים בוחרים לעשות טיול חוצה יבשת או טיול מחוף לחוף בארצות הברית ובמקומות אחרים. הסיבה לכך היא שחניוני קרוואנים מוכרים יותר ומאובזרים בצורה גבוה במקומות אלו. בשנים האחרונות ענף הקרוואנים בישראל תפס תאוצה, וכיום נחשב טיול קרוואנים לנחשק ובעל עלויות נמוכות – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על קרוואנים להשכרה בישראל.

קרוואנים להשכרה בישראל – טיול מחוץ לקופסא

בתקופה בה כבר שכחנו מה זה לטייל בארץ, המלונות נפתחים ונסגרים וענף התיירות כמעט ופשט רגל, אנו מציעים לכם פתרון מחוץ לקופסא, השכרת קרוואנים בשביל הטיול הבא שלכם. במקרה בו אתם רוצים לעשות טיול עם המשפחה הגרעינית ללא כל חשש הדבקה, או שאפילו אתם רוצים את הפרטיות שלכם, קרוואנים להשכרה הם הפתרון בשבילכם.

חשוב לדעת, טיולי קרוואנים דורשים תכנון מוקדם של נקודות עצירה (חניונים), כאשר מדובר על אוטוקרוואן חשוב לוודא אם המסלולים שבחרתם מתאימים לגודל הרכב, וכאשר מדובר על קרוואן נגרר יש לוודא שיש לכם את כל האמצעים לכך. השכרת קרוואנים בארץ הינה הליך פשוט יחסית וחברות רבות יציעו לכם שירותים נרחבים העונים על כל מענה.

קרוואנים להשכרה בישראל – חניוני קרוואנים

אם בעבר היה קשה למצוא חניוני קרוואנים מסודרים, היום התהפכו היוצרות. כל חברת השכרת תעניק לכם רשימה ארוכה של חניוני קרוואנים מסודרים לאורכה ולרוחבה של הארץ. יש להדגיש, מכיוון שענף הקרוואנים הולך ומתפתח יש לוודא מראש לגבי מקום פנוי להעמדת הקרוואן ללילה. כמו כן, שימו לב מה החניון מציע לכם, חשמל, מים, מיקום וכו'.

קרוואנים נגררים להשכרה

קרוואנים להשכרה בישראל – לא רק טיולים

קרוואנים מתאפיינים בעיקר בקונוטציה של טיולים, אך זה לאו דווקא הרעיון העומד מאחורי זה. קרוואן הוא בית נייד, שיכול באמת לשמש לכם כבית לתקופה ארוכה או קצרה. מי כמו הצעירים היום יודע כמה קשה לשכור דירה, שלא נדבר על לקנות אחת. השכרת קרוואנים מתאימה גם לשכירות לתקופה ארוכה בה תוכלו למקם את הקרוואן שלכם בתור בית לתקופה כזו או אחרת. בקרוואן יש את כל מה שאתם צריכים, אין השכרת קרוואנים גורעת מרמת המחייה שלכם. בקרוואנים תוכלו למצוא שירותים, תא רחצה, מרווח, סלון, מטבח ומיטות. היצע הקרוואנים רחב ותוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם.

קרוואנים להשכרה בישראל – מחירים

מחירי השכרת הקרוואנים בישראל נעים במנעד רחב, השאלה היא מהו הקרוואן המתאים לכם. לכן, עליכם לכתוב רשימה של הדרישות שלכם מהקרוואן, כמה מקומות אתם צריכים, האם אתם רוצים מערכת מולטימדיה חכמה, מטבח רחב, כמה מיטות, מרווח כללי, צריכת דלק, קרוואן נגרר או ממונע. ברגע שיש לכם את כל הדרישות תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברת השכרת ורכישת הקרוואנים. המחירים נעים בין מאות שקלים בודדים עבור לילה ועד כ-1,300 שקלים ללילה עבור קרוואנים מפואר.

מלבד לכך יש להדגיש כי המחיר בהשכרת קראוון אינו הפרמטר היחיד לפיו אתם עובדים, שימו לב שאתם בוחרים בחברה מקצועית אשר מציעה לכם נוחות מירבית בהחזרת הכלי בסוף הטיול, שירות לקוחות וביטוחים מותאמים. קראו חוות דעת על החברה ובחנו את טיב שירותיה בהתאם לביקורת הלקוחות. תמיד קל למצוא חברה המציעה מחירים זולים על גבול המחשידים, אבל כמעט תמיד על זול משלמים יותר. כאשר אתם בוחרים את הבית שלכם לתקופה הקרובה אתם רוצים להנות מכל ההטבות שיש לחברה להציע לכם, ללא שום כאב ראש שיסית אתכם מההנאה בחוויה שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

מאמרים מומלצים

השכרת קרוואן לא נגרר

השכרת קרוואן לא נגרר

השכרת קרוואן לא נגרר כמהים לחופשה ומתלבטים בין פינוק של מלון לבין קרבה לטבע? לא צריך לבחור. אפשר גם וגם. איך? איפה? זה פשוט מאוד.

השכרת קרוואן זוגי

השכרת קרוואן זוגי

השכרת קרוואן זוגי חופשה בקרוואן היא מהחוויות המיוחדות ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם. חופשה כזו, עם קרוואן פרטי שעומד לרשותכם, שאותו תוכלו להציב בכל מקום ואף

השכרת קרוואן ים המלח

השכרת קרוואן ים המלח

השכרת קרוואן ים המלח חופשה של השכרת קרוואן בים המלח היא השילוב המושלם בין חופש אולטימטיבי, חופשה בסטנדרט פינוק ברמה הגבוהה ביותר, במקום הנמוך ביותר

השכרת קרוואן ללילה

השכרת קרוואן ללילה

השכרת קרוואן ללילה מירוץ החיים שוחק ומעייף את כולנו. כמעט כולנו עובדים קשה למחייתנו, מקדישים שעות בטיפול השוטף ובטיפוח הילדים והבית (הכנת האוכל, שטיפת הכלים,

השכרת קרוואן בירדן כנרת

השכרת קרוואן בירדן כנרת

השכרת קרוואן בירדן כנרת נהר הירדן ואגם הכנרת הם ללא ספק מיעדי התיירות והנופש המרכזיים ביותר בארץ. מלבד תיירות ונופש הם משמשים אותנו כמובן לשאיבת

השכרת קרוואנים בחיפה

השכרת קרוואנים בחיפה

השכרת קרוואנים בחיפה זקוקים להפסקה מהכל? חולמים על זמן איכות לבד עם בן / בת הזוג ו/או עם הילדים? אנחנו מכירים היטב את ההרגשה… במירוץ

התקשרו עכשיו