קרוואן על גלגלים להשכרה: לשכור או לא לשכור

תוכן עניינים

קרוואן על גלגלים להשכרההשכרת קרוואנים מאפשרת ניידות עם תכולת הבית ברחבי הארץ. זוהי השיטה הטובה והמשתלמת ביותר לצאת לטיולים בקראוונים או להעביר את תכולת הבית ממקום למקום. חברות השכרת רכבים מציעות אפשרויות של קרוואן על גלגלים להשכרה, ורוב הקרוואנים מגיעים עם הוראות לגבי האופן בו ניתן לחבר את הקרוואן לרכב שלכם. כל עוד אתם פועלים בהתאם להנחיות, התהליך מתנהל ללא בעיות.

קראוון להשכרה למי זה מתאים?

לכל מי שאוהב לטייל, שרוצה לישון בטבע בלי לשלם אלפי שקלים ללילה, לכל מי שאוהב הרפתקאות וחשוב לו זמן איכות וגיבוש עם המשפחה שלו. 

למה לשכור קרוואן?

כדי לענות על שאלה זו כדאי שתחליטו קודם למה אתם צריכים קרוואן. האם רכישת קרוואן מתאימה למטרותיכם לטווח הארוך? האם מטרת רכישת הקרוואן מסוגלת להציע החזר השקעה? או שהעבודה שאתם מתכוונים לבצע עם הקרוואן היא לתקופה קצרה בלבד? 

אם התשובה שלכם היא האופציה האחרונה, קרוואן על גלגלים להשכרה היא האופציה הטובה ביותר להשגת היעדים שלכם ולהבטיח שלא תקלעו להוצאות מיותרות. במקרים רבים, חברות השכרת נגררים גובות את עלויות ההשכרה בהתאם לקילומטראז', מרחק הנסיעה וגודל הקרוואן. קראוון להשכרה מתאים למגוון רחב של מטרות בין אם זה מגורים לתקופה קצרה או ארוכה, בין אם זה לטיולים ולכן לפני שמשכירים קראוון, חשוב קודם כל להבין ולהגדיר מה המטרות שלנו. 

סוגים שונים של קרוואן על גלגלים להשכרה

קיימים שימושים שונים להשכרת קרוואנים, שמשתנים בהתאם לשימוש המיועד לקרוואן. מומלץ תמיד לבחור קרוואן בגודל גדול יותר מאשר קטן, במקרה שתידרשו להניע יותר מטען ממה שחשבתם.

רוב חברות ההשכרה מספקות צורות וגדלים שונים לשימוש בעיר או בטיול ברחבי הארץ. חשוב לראות את הקרוואן לפני השכרתו על מנת לוודא את הגודל והפונקציונליות. הסוגים השונים של קרוואן על גלגלים להשכרה כוללים:

קרוואנים להובלה

קרוואנים אלה משמשים בעיקר להובלת פריטים גדולים שאולי אינם מתאימים לחלל סגור בגלל צורתם או גודלם. 

קרוואן על גלגלים להשכרה מסוג זה מגיע עם רמפה קפיצית, ומספקים פונקציונליות בעת העמסה ופריקה של חפציכם. הוא מגיע גם עם אפשרויות קשירה על מנת לאבטח את הפריטים היטב.

קרוואנים אוטומטיים

קרוואנים אוטומטיים מיועדים לשימוש כשאתם רוצים לנסוע ברכב שלכם ליעד המועדף עליכם, במיוחד בנסיעה למרחקים ארוכים. קרוואנים אוטומטיים זמינים, בין היתר, גם בהתאמה אישית שמאפשרת הובלה של כמעט כל דבר, החל מכלי בנייה ומוצרי בית, בין היתר.

יתרונות קרוואנים על גלגלים להשכרה

קיימים יתרונות שונים שמגיעים עם קרוואנים על גלגלים להשכרה:

אין עלויות תחזוקה

כשאתם שוכרים קרוואן, אין עלויות תחזוקה מכיוון שזו אחריות חברות ההשכרה. יחד עם זאת, בדיקת נאותות מצידכם נדרשת על מנת להבטיח את החזרת הקרוואן במצב טוב.

מגוון סוגי רכבים

קרוואנים הם רכבים תכליתיים שמאפשרים חיבור לכל מכונית. אפשרות זו מבטיחה שכל המשתמשים יכולים לגרור קרוואן על גלגלים להשכרה לכל יעד בלי לדאוג שהוא יתנתק. אתם יכולים גם לבצע פניות באופן בטוח וללא דאגה. 

עלות תועלת

למותר לציין כי קרוואן על גלגלים להשכרה מציע אפשרות זולה יותר וזוהי האופציה החסכונית ביותר בהשוואה להשכרת משאית ניידת. בין היתר ניתן לחסוך בעלויות הובלה, עלויות תקורה ולוגיסטיקה.

כמה עולה להשכיר קראוון?

המחירים להשכרת קראוון משתנים בהתאם למגוון של קריטריונים כמו למשל העונה בשנה. בעונת הקיץ למשל הביקוש עולה כי אנשים רוצים לקחת חופש, לצאת לטייל ויש גם לא מעט תיירים שמגיעים לכאן ומשכירים קראוון. גם התכולה של הקראוון, הגודל שלו והחברה ממנה אתם משכירים משפיעים על המחיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

חופשה בקראוון 

חופשה בקראוון 

חופשה בקראוון  מרגישים שאתם חייבים לצאת לחופש? זקוקים לאנרגיה מחודשת ורעננה שתאפשר לכם לחזור חזרה לשגרה הכל כך שוחקת ואינטנסיבית

להמשך קריאה »

מאמרים מומלצים

קרוואן זוגי להשכרה

קרוואן זוגי להשכרה

קרוואן זוגי להשכרה משתוקקים לחופשה רומנטית? לא מצליחים להחליט בין צימר, חדר מפנק במלון, חווה במדבר או אוהל על שפת הכנרת? למה להתלבט? עכשיו אתם

השכרת קרוואן לזוג

השכרת קרוואן לזוג

השכרת קרוואן לזוג יצא לכם לראות לאחרונה אחד או יותר מחניוני הקרוואנים הפזורים ברחבי הארץ? בשנים האחרונות נפתחים יותר ויותר חניונים כאלה ווהם יותר ויותר

קרוואנים ניידים להשכרה

קרוואנים ניידים להשכרה

קרוואנים ניידים להשכרה בכל שנה נראים בכבישי ישראל, בחניונים ובפינות החמד יותר ויותר קרוואנים. קרוואנים ברמות גימור ואבזור שונות, בצורות מגוונות, , קטנים וגדולים,  צנועים

חופשה בקראוון 

חופשה בקראוון 

חופשה בקראוון  מרגישים שאתם חייבים לצאת לחופש? זקוקים לאנרגיה מחודשת ורעננה שתאפשר לכם לחזור חזרה לשגרה הכל כך שוחקת ואינטנסיבית בה אתם מצויים? המחירים לבתי

השכרת קרוואן לזוג מחיר

השכרת קרוואן לזוג מחיר

הרעיון והשימוש בקרוואנים החל עוד במאה התשע-עשרה. אז הם לא היו מחוברים למכוניות פרטיות ולג'יפים מפוארים, אלא ל… סוסים. לא לכל משפחה היו אז סוסים

התקשרו עכשיו