קרוואן נגרר להשכרה

תוכן עניינים

בעבור רבים חופשה משמעותה לטוס לנפוש בבית מלון אך מעבר לכך ישנה אפשרות להעביר חופשה זוגית או משפחתית גם ללא חדר בבית מלון. חופשה שהיא חוויה מעט שונה מלינה בבית מלון ואותה נעשה באמצעות קרוואן נגרר להשכרה. את הקרוואן נרתום אל הרכב שלנו או אל רכב שנשכיר במידה ומדובר במדינה אחרת אליה לא ניתן לקחת את הרכב ונצא אל החופשה שלנו.

קרוואן נגרר להשכרה מחיר

מה ההבדל בין קרוואן ממונע לבין קרוואן נגרר להשכרה?

אז כפי שהכותרת כבר מרמזת ישנם שני סוגים של קרוואנים להשכרה כאשר האחד נגרר והשני ממונע. הממונע הוא למעשה רכב שהוא גם קרוואן ונחשב ליחידה אחת כאשר לעיתים יש הפרדה בין תא הנהג לבין תא הנוסעים ולעיתים מדובר בחלל אחד גדול ממש כמו של אוטובוס. הקרוואן הנגרר כשמו כן הוא וכל מה שנצטרך לעשות הוא לרתום אותו לרכב שלנו באמצעות וו גרירה וכבל חשמלי שייתן לו חשמל לאורות הבלימה והאיתות. כאשר אנו בוחרים בקרוואן נגרר להשכרה עלינו לוודא דבר אחד חשוב והוא שהרכב שלנו מסוגל לגרור קרוואן, שכן לעיתים מדובר במשקל רב שלא לכל רכב יש את היכולת לגרור ולשם כך צריך רכב חזק ולא רכב עירוני קומפקטי.

 

מה היתרונות של חופשה בקרוואן נגרר להשכרה?

ישנם מגוון רב של יתרונות לחופשה עם קרוואן נגרר כאשר בראש ובראשונה הוא שאנו לא חייבים לתכנן את החופשה לפרטי פרטים. הקרוואן מקנה לנו גמישות רבה שאנו יכולים לנצל במהלך החופשה וכל שעלינו לעשות הוא לתכנן מסלול כללי עם נקודות עניין שאנו רוצים לבקר בהן. לאחר מכן נוכל לנסוע באמצעות הקרוואן לכל אותם מקומות בימים ובזמנים שיתאימו לנו, למזג אויר ולרוח הטיול עצמו. בנוסף, אם נרצה להישאר במקום אחד יותר ממספר הימים שתכננו אין בעיה לעשות זאת היות ואנו לא מוגבלים בכמות הלילות בהם אנו יכולים לשהות במקום אחד בניגוד לחופשה בה אנו מזמינים מלונות מראש וצריכים להתכוונן לתכנון הראשוני.

 

יתרון נוסף של חופשה עם קרוואן נגרר הוא שאנו יכולים לישון כמעט בכל מקום שנרצה. אמנם ישנם חניוני קרוואנים רבים בארץ ובעולם אך הקרוואן מקנה לנו גמישות לעצור לחניית לילה כמעט בכל מקום בחיק הטבע כך שנוכל לישון ליד מפלים ולהתעורר לידם בבוקר לארוחת בוקר בטבע. מעבר לכך, חופשה בקרוואן מאוד דומה לחופשה עם בית נייד, שכן בתוך הקרוואן יש את כל מה שאנחנו צריכים החל ממיטה מרווחת ונעימה, דרך מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים ואפילו סלון לשתות בו את הקפה של הבוקר, לאכול ארוחות ולשחק יחד כל המשפחה בסוף היום.

קרוואן נגרר להשכרה בצפון

כמה עולה קרוואן נגרר להשכרה?

המחיר של קרוואן נגרר משתנה בהתאם למספר פרמטרים כאשר קודם כל יש לקחת בחשבון את סוג הקרוואן שכן ישנם קרוואנים פשוטים יחסית וישנם קרוואנים מאובזרים ויוקרתיים מאוד כמו של חברת קַרָפָאן שנראים כמו דירת פאר קטנה וניידת. בנוסף גם משך ההשכרה ישפיע על המחיר הסופי כאשר אם ניקח את הקרוואן לתקופה ארוכה יחסית נוכל להנות ממחיר נוח יותר לעומת תקופה קצרה שתעלה לנו יותר כסף. המחירים של קרוואנים נגררים להשכרה ינועו בין טווח מחירים של 700 ש״ח עד 800 ש״ח לקרוואנים קטנים שמתאימים לזוג או למשפחה בת 4 נפשות. המחיר של קרוואנים גדולים יותר שמתאימים למשפחות גדולות של עד 6 נפשות ינוע בין 800 ש״ח ועלול להגיע עד 1000 ש״ח ליום במקרים של הקרוואנים היוקרתיים יותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

התקשרו עכשיו