קרוואן להשכרה מחיר

תוכן עניינים

אתם מתכננים את הטיול הקרוב שלכם טיפה אחר? מעולה, טיול קרוואן הוא בחירה מעולה ושונה בהחלט מנופשים שחוויתם עד היום. נכון, עלויות חופשה בקרוואן זולה יותר באופן משמעותי מחופשה בבית מלון או בצימר, שלא נדבר על חו"ל, אך ישנן עלויות נלוות שיש לקחת בחשבון. באנו לעשות לכם סדר בבלגן!

קרוואן להשכרה מחיר – פרמטרים לקביעת מחיר

מחירי הקרוואנים לא זהים מכמה סיבות שונות, ריכזנו עבורכם את מרבית הפרמטרים המשפיעים על מחיר קרוואן להשכרה:

תאריך – אם נקביל את הקרוואן לנופש אז התחום המקביל יהיה בתי מלון וצימרים. בתחומים אלו ובעוד הרבה תחומים כאשר הביקושקרוואן נגרר במחיר מבצע להשכרה עולה כך גם המחיר, במיוחד בתקופת החגים או תקופות הקיץ. לכן, מחירי השכרת קרוואן יהיה מושפע מהתקופה בה אנו נמצאים במהלך השנה. כמובן, השינוי במחיר עובד גם בצורה הפוכה, במשך ימות השנה כאשר הביקוש אינו לחוץ, המחירים גם הם יורדים.

כמו כן, המחירים מתחילים לעלות בדרך כלל רק בסמוך לתקופת החגים. אם תזמינו קרוואן חצי שנה מראש, או תזמינו לאמצע השבוע ולאו דווקא לסוף שבוע, המחיר יהיה נמוך באופן משמעותי. ההמלצה שלנו בכל הנוגע לנופשים היא להזמין מראש לא רק את הקרוואן אלא גם לשמור מקום בחניונים ובאטרקציות בתקופות חגים וקיץ.

גודל – מי שאומר שהגודל לא קובע הוא שקרן… ככל שהקרוואן גדול ומרווח יותר ככה גם המחיר מושפע בכך. ערך הקרוואן מייצג את המחיר שלו לשכירות בסופו של דבר, ככה שאם תרצו לשכור קרוואן פשוט, המחיר יהיה בהתאם. אם תרצו לשכור קרוואן מפואר ומרווח בעל מערכות חכמות, המחיר יהיה בהתאם. אך זכרו, ככל שיש יותר נפשות בקרוואן, המחיר מתחלק פר אדם וככה ההוצאה הרבה יותר נוחה (הכוונה היא כאשר כל נופש משלם בנפרד).

ממונע או נגרר – יש לכם את האפשרות לשכור קרוואן ממונע אשר הוא למעשה אוטוקרוואן, או לשכור קרוואן נגרר שם תצטרכו לדאוג לרכב פרטי עם וו גרירה. כאשר אנו מחשבים את סך כל העלויות, כולל עלויות נלוות קרוואן נגרר יהיה זול יותר. מצד שני, קרוואן ממונע הוא יותר נוח לטיולים ארוכים חוצי ארץ.

קרוואן להשכרה מחיר – שלא יפתיעו אתכם

שימו לב, ישנן עוד עלויות שעליכם לקחת בחשבון כמו ביטוח חד פעמי (בערך 150 ש"ח), אם תרצו ציוד נלווה להשכרה כמו מחצלות,מה מחיר קרוואן להשכרה שולחן מתקפל, כיסאות, פרגולה וכד', עליכם יהיה להוסיף תשלום סמלי חד פעמי במחיר. עוד הוצאה שיש לקחת בחשבון היא עלות הלינה בכל חניון קרוואן – הוצאה די מזערית. בנוסף, לרוב חברות ההשכרה יש הגבלת קילומטראז' עבור רכבים מנועיים, המחיר עבור כל ק"מ חריגה הוא בין שקל לשני שקלים. ולבסוף, לפני שאתם יוצאים עם הקרוואן לטיול שלכם, עליכם להשאיר פיקדון על סמך אותו דגם שלקחתם, הפיקדון הוא כמה אלפי שקלים לרוב. אלו נהלים אשר נמצאים ברוב חברות ההשכרה בארץ ובעולם באופן כזה או אחר.

קרוואן להשכרה מחיר – בחירה חכמה

הדרך החכמה ביותר להשיג את המחיר הנכון ביותר, בדגש על הנכון ולא הזול ביותר, היא באמצעות בחירה נכונה של חברת השכרה. בסופו של דבר, אם תבחרו חכמה אמינה ומקצועית הסבירות שתשלמו את המחיר המשתלם ביותר גבוהה מאשר מול חברה זולה ללא מוניטין.

קרוואן להשכרה מחיר – לסיכום

כסף הוא תמיד אישיו ברמה כזאת או אחרת, אבל באתם להנות מהחופשה שלכם. ברגע שאתם תתחילו להתפשר על איכות הטיול אתם תהנו פחות, עדיף לחסוך עוד מעט ולהנות מטיול מושלם מאשר לחסוך על איכות הקרוואן או המיקומים אליהם תגיעו במשך הטיול.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

התקשרו עכשיו