כמה יתרונות בולטים לטיול בקרוואן

תוכן עניינים

בשביל החוויה – טיול בקרוואן מציע חוויה שונה לחלוטין מכל מה שהיכרתם. לא מדובר כלל בטיול עם חדר במלון או בצימר וארוחות במסעדות. אתם יוצאים פה לטיול חווייתי שמיועד לכל חובבי החוץ, הטבע והקמפינג בכלל. זה מתאים מאוד לאוהבי הטבע, לאלה שרוצים משהו לא שגרתי, שלא לדבר על כך שזו חוויה מושלמת למשפחות עם ילדים. אין יותר את הצפיפות של המכונית אלא מרחב היה ומשחקים בקרוואן.

הילדים משתעממים?

מוצאים במפה אתר תיירותי מעניין, או מקום עם מתקנים ואטרקציות לילדים, עוצרים את הקרוואן, מבלים, עושים קמפינג, נושמים אוויר צח, נהנים מהנוף וממשיכים. פשוט, קל וספונטני.

לשם הנוחות – מה יותר נוח מאשר לקחת את הבית אתכם – פשוטו כמשמעו?

רוב דגמי הקרוואנים כיום מצוידים במיכלי מים לשתייה ולרחצה, במיכל גז פרופן לחימום ולבישול, במטבחון שכולל מקרר ומקפיא, תנור (מיקרוגל) וכיריים, מיטות, ארונות ועוד. יש גם דגמים עם טלוויזיה וווי פיי. קרוואן הוא גם נוח לשומרי כשרות – הכשרתם פעם אחת ולוקחים את ההכשרה לכל אורך הטיול!

עבור החופש המוחלט – היתרון הגדול ביותר של טיול בקרוואן הוא החופש: לא צריך להזמין מראש מקום כי כל הארץ פתוחה בפניכם. לא חובה לתכנן הכל מראש. ירד הנטל של פריקת מזוודות ואריזתן כל יום מחדש. לא צריך לחפש שירותים ציבוריים. מטיילים איפה שבא לכם, מתי שבא לכם וכמה שבא לכם. הבית אתכם כל הזמן – מה צריך עוד?.

והמחיר! – תעשו חשבון: אם משקללים את העלויות של טיול רגיל כמו: השכרת הרכב, לינה במלון, ארוחות וכו', תגלו שטיול בקרוואן חוסך לכם כסף! בעיקר אם אתם משפחה; ישנם קרוואנים שיכולים לאחסן עד 7 נפשות. כמה זה היה עולה בטיול רגיל?

בזכות הרוגע – אתם יוצאים לטיול עם קרוואן לא כדי לבלות זמן על הכביש, אלא כדי ליהנות מטיול רגוע – נופים, בילויים ורגיעה.

חשוב לשלב בתבונה בין זמן הסיעות לזמן הטיולים בטבע, או באטרקציות השונות, וזמן מנוחה.

לספוג את הווי חניוני הקמפינג – לחניונים המוסדרים יש הווי אופייני המיוחד להם. שם אפשר לפגוש נוסעי קרוואנים רבים ממקומות שונים. בחניונים יש כמובן מגוון שירותים כמו מקלחות, שירותים, נקודת ריקון ביוב, נקודת מילוי מים וכו'. ישנם גם חניונים  שמציעים מינימרקט, מסעדה, מכבסה, מגרש משחקים וכו'.

בכל מקרה המפגשים עם נוסעים אחרים עשויים להיות חוויה בפני עצמה, שם מחליפים רשמים, נותנים ומקבלים טיפים ועצות להמשך ועוד. תודו שאת זה לא הייתם עושים בבית מלון…

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

התקשרו עכשיו