השכרת קרוואן ממונע בארץ

תוכן עניינים

השכרת קרוואן ממונע בארץהשכרת קרוואן לצורך חופשה או טיול היא כבר מזמן אופציה מועדפת על ידי ישראלים רבים. האפשרות ליהנות מחופשה מושלמת בלי להיות כבול רק למלון או צימר אחד, לחוות ולטעום כל פעם אזורים אחרים ולעשות את זה ממש בתוך או בצמוד לטבע עצמו- זוהי חוויה בלתי נשכחת לזוגות ומשפחות כאחד. העובדה כי השכרת קרוואן ממונע בארץ או השכרת קרוואן נגרר גם עולה הרבה פחות מצימר או מלון, הופכת את כל העסק לא רק ליותר כיפי וחוויתי אלא לכזה שהוא גם הרבה יותר משתלם.

כאשר באים לשכור קרוואן בארץ, ישנם למעשה 2 אופציות מרכזיות: קרוואן נגרר או השכרת קרוואן ממונע בארץ. קרוואן נגרר הוא קרוואן שאינו נע לבדו אלא הוא זקוק לרכב שיגרור אותו. זה יכול להיות הרכב הפרטי שלכם, אם הוא מתאים ובעל נפח מנוע גדול או רכב שתשכירו בנוסף. זוהי אופציה נחמדה מאוד אבל יכולה להיות מעט מסורבלת עבור חלקנו. יש שיעדיפו דווקא את אופציית השכרת קרוואן ממונע בארץ.

השכרת קרוואן ממונע בארץ – הבית נוסע איתך

קרוואן ממונע מכונה בעולם – מוטורהום  ונדמה שהשם קולע היטב לצורת החוויה. הבית נוסע איתך. למעשה, הרכב מובנה בתוך הקרוואן והוא חלק אינטגרלי ממנו. לעיתים יש מחיצה קלה בין אזור הנהיגה לבין חלל הקרוואן ולעיתים מדובר בחלל משותף, כך שהקרוואן והנוסעים בו חווים חוויה יוצאת דופן. אם אתם עושים זאת עם המשפחה, הילדים שלכם לא יפסיקו להלל אתכם.

השליטה והנהיגה בתוך קרוואן ממונע נחשבת לפשוטה מאוד והיא מאפשרת להביא את הבית הזמני שלכם לכל מקום ולכל תא שטח. בין אם זה חוף הים, לצד נחל, בחורשה או ביער עבות, תוכלו להחנות את הקרוואן הממונע ממש בטבע עצמו. כמובן, שגם קרוואן ממונע יכול לשהות בחניון מסודרים של הקרוואנים וליהנות מכל מה שהם מציעים, בהקשר לריענון הקרוואן, תשתיות חיוניות וכד'. 

גודל ואבזור

כמו בכל עולם הקרוואנים, גם בתחום השכרת קרוואן ממונע בארץ, ניתן למצוא סוגים ומותגי חברות שונות. אולם בלי להיכנס לנושא זה, כן חשוב לשים דגש על גודל הקרוואן ועל רמות האבזור השונות. קרוואנים ממונעים מגיעים במספר גדלים מובחנים, החל מקרוואנים גדולים מאוד המיועדים למשפחות בנות 8 אנשים והינם ארוכים מאוד (לעיתים עד 15 מטר)  ועד קרוואנים קומפקטיים יותר המיועדים לזוגות. אל דאגה, גם הקרוואנים הממונעים הגדולים מאוד, מורכבים על רכבים המסוגלים להסיע אותם בקלות ובנוחות.

בנוסף, הקרוואנים עצמם מכילים את כל המערכות הנחוצות לשהייה מפנקת ומסודרת בשטח. כאן גם נכנס הסיווג השני – רמות האבזור. בכל הקרוואנים יש חיבור למערכות  מים, ביוב, חשמל, מיזוג אוויר וגז. בחלק מהמקרים, ניתן לצייד את הקרוואן בחוכמה שיספיקו לו לשהייה של שבוע שלם באופן עצמאי בלבד, עד להגעה לאתר קמפינג או חניון קרוואנים מסודר. 

לצד זאת, קימות בתוך הקרוואן גם מערכת מיטות, מטבחון שימושי ונוח עם כיריים ומקרר, שירותים, מקלחת (ולפעמים גם אמבטיה), סלון, שטחי אחסון, חיבור לטלוויזיה בכבלים ועוד פינוקים אחרים לצד דברים הכרחיים לתפעול הקרוואן (מכלי אגירה, מכלי ריקון, תאורה, ציוד רזרבי וציוד לתיקון תקלות וכד'). אין זה פלא, שיש אנשים שממש עוברים לגור בקרוואן ממונע. אנחנו בכל אופן, לא הינו מרחיקים לכת עד כדי כך ורק ממליצים לכם ליהנות לזמן טיול קצר על ידי השכרת קרוואן ממונע בארץ.

בכל מקרה, חשוב שתבחרו לבצע השכרת קרוואן ממונע בארץ רק באמצעות חברות איכותיות ומקצועיות ולא באמצעות חברות שרלטניות. כך תזכו לטיול בראש שקט ועם הקרוואנים הממונעים הטובים ביותר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

מאמרים מומלצים

השכרת קרוואן לטווח ארוך

השכרת קרוואן לטווח ארוך

למי לא עברה פעם המחשבה של לעזוב ברגע זה את הכל ולצאת לטיול ארוך מסביב לעולם. לקחת פסק זמן, לאסוף את בני המשפחה ולצאת לטיול

השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת נסו בבקשה לנסות ולהזמין חופשה למספר ימים באחד מבתי המלון בישראל, השוכנים על שפת הים. נו, נסו. מהר מאוד תגלו,

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור חוף דור הוא אחד מן החופים היפים ביותר בישראל, הבריכות והלגונות, הצוקים, הרכסים והמפרצים והמים הצלולים, מתכנסים כולם יחד עם השקט

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן לצורך חופשה או טיול היא כבר מזמן אופציה מועדפת על ידי ישראלים רבים. האפשרות ליהנות מחופשה מושלמת בלי להיות כבול רק למלון או

התקשרו עכשיו