השכרת קרוואן מחיר

תוכן עניינים

 

השכרת קרוואן מחיראם אתם מרגישים שהאנרגיה שלכם כבר לא כמו שהיא אמורה להיות, שאתם חייבים אוויר, חופש, טבע ולבלות זמן עם האנשים שאתם הכי אוהבים כי השגרה כל כך שוחקת, זה הזמן לצאת לטיול או אם תרצו אפילו מסע קראוונים מדהים. זו ההזדמנות שלכם למקסם את כל מה שיש לארץ ישראל להציע לכם ופשוט להתמסר לטבע בלוא עוצמתו. משפחות רבות בישראל מעידות כי השכרת קרוואן היא בין החופשות היותר מדהימות שהן חוו בשנים האחרונות. השכרת קראוון מאפשרת לנו מצד אחד לטייל ולראות מקומות מדהימים, מצד שני להגיע לאזורים ומקומות שבכלל לא חלמנו שאנחנו יכולים להגיע אליהם עם רכב פרטי ומצד שני לנקות את הראש ולחזור לחיים האמיתיים עם הרבה יותר אנרגיות. בטיול עם קראוון אפשר לתכנן הכל מראש או לעשות את זה לגמרי ספונטני, אפשר לעשות קמפינג או לחיות כמו מלאכים, להתקלח במים חמים ולישון בסוף היום במיטה מפנקת והכל עם המון אותנטיות וחזרה לדברים שחשובים באמת. אם עושים קצת מחקר, משווים בין חברות של קרוואנים, בודקים לגבי השכרת קרוואן מחיר בכמה מקומות, אפשר להנות באמת.

 

ממה מושפע מחיר השכרת קרוואן

לפני שאתם משכירים קראוון, אתם צריכים לדעת שיש כל מיני דברים שמשפיעים על המחיר.

  1. ביקושים – ממש כמו בתי מלון וצימרים, ככל שיש יותר ביקוש ככה המחירים נוטים לעלות.
  2. עונה בשנה – בדרך כלל המחירים יותר גבוהים שמגיע האביב, לקראת הקיץ וכמובן בחגים.
  3. כמות לילות – ככל שתזמינו מראש יותר לילות ככה תשלמו פחות וכסף, זאת בשונה מבתי מלון וצימרים למשל.
  4. סוג הקראוון- יש קראונים קטנים, גדולים, בינונינים, לזוגות למשפחות, פשוטים ויוקרתיים.

 

המחירים נעים בין 400-1,000 ש“ח ללילה בהתאם לאותם קריטריונים שציינו לעיל.

 

 

השכרת קרוואן מחיר כדאי לדעת

הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק ואולי החשוב ביותר הוא סוג הקראוון והגודל שלו. שאלו את עצמכם שאלות כמו כמה אנשים יוצאים אתכם לטיול ולפי זה תוכלו להשכיר את הקראוון שמתאים לכם ולצרכים של כולם. בעיקרון, יש שתי אפשרויות בכל הנושא של חופשה בקראוונים. או שאתם משכירים קראוון נגרר וגוררים אותו בעצמכם ואז אתם חייבים לוודא שוו הגרירה מתאים לגודל הקראוון שאתם משכירים, אחרת זה פשוט לא יכול לצאת לפועל או שאתם משכירים קרוואן ממונע.

 

קראוון ממונע זה בעצם רכב שנע ממקום למקום ובנוי בצורה של קראוון ממש כמו הקראוונים שאנחנו רואים בכבישים של אירופה ובארצות הברית. בדרך כלל קראוונים המיועדים לזוג או למשפחה של 4 נפשות יתאימו כמעט לכל סוגי הרכבים.

 

בודקים לפני שמשכירים

השכרת קרוואן מחיריםממש כמו שאתם בודקים שצימר או בית מלון תואמים את הצרכים שלכם, ככה מומלץ מאוד לעשות גם לפני שמזמינים קראוונים. אנו מציעים לכם להכין רשימת צרכים ולראות מה חשוב לכם שיהיה בתוך הקראוון כמו למשל מטבח מאובזר, כמות מיטות, מקלחת, טלוויזיה, חיבור לאינטרנט, ציוד קמפינג וכדומה.

 

איך בוחרים חברה להשכרת קראוון?

הדבר החשוב ביותר לפני שאתם בוחרים חברה ממנה תשכירו את הקראוון או אולי אפילו הקראוונים הוא בהיבט של שמירה על הקראוון והתחזוקה שלו. אתם בעצם רוצים להרגיש שאתם מגיעים לבית מלון ולכן חשוב שזה יהיה קראוון נקי, מתוחזק ומסודר. בקשו המלצות מחברים ולכן רק על חברה מומלצת ומוכרת. לפני שאתם מזמינים שאלו לגבי רמת הניקיון, שאתם מקבלים סדינים, מגבות וכל מה שצריך כדי להנות מחופשה מפנקת אבל בטבע. בדקו שהקראוונים עוברים טיפולי תחזוקה תקופתיים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

התקשרו עכשיו