השכרת קרוואן למגורים – כל מה שרציתם לדעת

תוכן עניינים

השכרת קרוואן למגוריםאם גם את מיואשים משוק הנדל"ן בישראל, ונמאס לכם להיאבק על שכירות גבוהה בדירה בינונית, יתכן שהשכרת קרוואן למגורים היא הפתרון עבורכם. גם אם פשוט בא לכם להתחבר לטבע, להיות ניידים וזורמים בכל הנוגע למקום מגורים, תוכלו ליהנות מהשכרת קרוואן למגורים. השכרת קראוון למגורים הופכת בישראל ליותר ויותר פופולארית. לא סתם אנחנו רואים בצידי הדרך בכל מיני מקומות קראוונים חונים. לא מדובר בקראוון שהשכירו לטיול קצר של יום, יומיים או שלושה, אלא ממש באנשים, זוגות צעירים ואפילו משפחות שהחליטו לעשות שינוי ולעבור לגור בקראוון.

 

מה היתרונות בהשכרת קרוואן למגורים?


היתרון הגדול ביותר במגורים בקרוואן הוא כמובן המחיר. העלויות של קרוואן למגורים נמוכות בהרבה מעלויות של השכרת דירה למגורים. יתרון גדול נוסף הוא נושא הניידות והגמישות, תוכלו לבחור למקם את אזור המגורים שלכם בכל פעם מחדש במקום אחר בארץ, באזורים יותר קהילתיים או יותר מבודדים. כמו כן תוכלו לשנות את הנוף בו אתם חיים ולעבור מנוף מדברי, לנוף ירוק או נוף של חופים. קראוון למגורים מאפשר לכם לטייל איפה שבא לכם ברחבי הארץ ועדיין להנות מנוחות של בית קטן. בקראוון יש את כל מה שאתם צריכים בין אם זה מקלחת חמה, ספה לישיבה, מיטה נוחה לישון בה, חשמל וכדומה. חשוב לעשות הפרדה בין קראוון נייד למגורים המתחבר לרכב ממונע כמו ג‘יפ או טנדר, לבין קראוון שנשאר במקום קבוע. למשל, שאנשים מחכים שביתם יהיה מוכן, הרבה פעמים משתלם להם להשכיר קראוון בינתיים ולחסוך בעלויות של שכר דירה.

השכרת קרוואן למגורים – חופשה ארוכה במיוחד


אם אתם בתקופה בה חיים בה אתם רוצים לטייל וליהנות מארץ ישראל ואין לכם מחויבויות או מגבלת זמן, תוכלו לבדוק אפשרות להשכרת קרוואן למגורים לחופשה ארוכה. לרוב המחיר להשכרת קרוואן יורד ככל ששוכרים את הקרוואן ליותר ימים. חופשה ארוכה בקרוואן תאפשר לכם לטייל במגוון אזורים בארץ מבלי להחליף בכל פעם את מקום הלינה. תוכלו לטייל בצפון, בדרום, במרכז ואפילו לשלב בין אזורים.

 

מה צריך לבדוק לפני שמחליטים על השכרת קרוואן למגורים?


אם תחליטו על מגורים בקרוואן תצטרכו למצוא קרוואן שיתאים לצרכים שלכם, מספר הנפשות שמתכננות לגור בו, האם הוא צריך להיות ממונע או נגרר, האם צריך חיבורים קבועים לתשתיות של מים, אינטרנט וכדומה או שאתם מתכננים להתנייד גם ככה. חשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בהשכרת קראוון לצורכי מגורים.

 

היכן אפשר להשכיר קרוואן למגורים?


ישנן מספר חברות ברחבי הארץ שמציעות שירות של השכרת קרוואנים, כמו כן יש אנשים פרטיים בעלי קרוואנים שיכולים להציע לכם שכירות.

 

כמה עולה השכרת קרוואן למגורים?


מכיוון שישנן הרבה חברות בתחום השכרת הקרוואנים המחירים משתנים בין חברה לחברה. עוד משתנים שמשפיעים על המחיר הם גודל הקרוואן (והתאמה למספר הנפשות שישתמשו בו), אם מדובר בקרוואן ממונע או נגרר, היקף הציוד שבקרוואן, ביטוח, ותקופת ההשכרה. לרוב, ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר המחיר ליום יורד. רוב החברות שעוסקות בתחום מציעות מחירים להשכרה של 5 ימים ומעלה, לדוגמה, השכרת קרוואן ל-7-12 ימים יכולה לעלות החל מ-400 ₪ ליום ועד כ-600 ₪ ביום, לא כולל עלות השהות בחניון הקרוואנים.

 

לסיכום, השכרת קראוון למגורים היא דרך נפלאה לשבור את השגרה, לטייל, להנות מהחיים מבלי לשבור את הראש על כל ההוצאות שכולנו צריכים להתמודד איתן כמו שכירות, חשבונות גבוהים, משכנתא, ביטוחי וכדומה. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

מאמרים מומלצים

השכרת קרוואן לטווח ארוך

השכרת קרוואן לטווח ארוך

למי לא עברה פעם המחשבה של לעזוב ברגע זה את הכל ולצאת לטיול ארוך מסביב לעולם. לקחת פסק זמן, לאסוף את בני המשפחה ולצאת לטיול

השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת נסו בבקשה לנסות ולהזמין חופשה למספר ימים באחד מבתי המלון בישראל, השוכנים על שפת הים. נו, נסו. מהר מאוד תגלו,

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור חוף דור הוא אחד מן החופים היפים ביותר בישראל, הבריכות והלגונות, הצוקים, הרכסים והמפרצים והמים הצלולים, מתכנסים כולם יחד עם השקט

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן לצורך חופשה או טיול היא כבר מזמן אופציה מועדפת על ידי ישראלים רבים. האפשרות ליהנות מחופשה מושלמת בלי להיות כבול רק למלון או

התקשרו עכשיו