השכרת קרוואן חוף דור

תוכן עניינים

השכרת קרוואן חוף דורהשכרת קרוואן חוף דור

חוף דור הוא אחד מן החופים היפים ביותר בישראל, הבריכות והלגונות, הצוקים, הרכסים והמפרצים והמים הצלולים, מתכנסים כולם יחד עם השקט והשלווה למקום בילוי נעים ומהנה למשפחות ולזוגות רומנטיים. למעשה, כדי ליהנות מחוף דור ומהטבע המיוחד שהוא מציע לנו, לא צריך להוציא כסף גדול מאוד על צימר בסביבה. גם לא צריך להסתפק באוהל בקמפינג על החול, חווה יוצאת דופן, אין ספק אך גם כזו שלא מתאימה לכולם ואינה מספקת את השקט, הרוגע והתנאים הסינטרים הבסיסיים.

החוויה שאנחנו מציעים לכם, היא שילוב של צימר בשטח. כן, ממש כך. אנחנו מדברים על השכרת קרוואן בחוף דור. השילוב שיוצרת השכרת קרוואן בחוף דור מעניקה מצד אחד שהיה בטבע עצמו, מטר מהים ומהנופים המושלמים ומצד שני, עדיין תוכלו להיות במקום מוגן, פרטי ואינטימי, רק שלכם, מבודדים לגמרי מכל מי שבחוץ, כאשר בפנים אתם נהנים מתוך הקרוואן המפנק. לא ישנים בשקי שינה, יש מיזוג ואפילו טלוויזיה עם רוצים ויש מקלחות ושירותים איכותיים- רק שלכם. והדבר הגדול ביותר, הוא שאתם יכולים לקבל את הצימר הנייד הזה- במחירים טובים מאוד.

טיול ממש על הים

טיול או שהיה בטבע באמצעות קרוואן, כבר אינו חלקם של ממתיקי סוד מעטים בלבד. למעשה, בעולם זו אופציית הטיול המועדפת וגם בישראל היא הולכת וצוברת תאוצה בסדר גודל עצום. העובדה כי אתה יכול להיות האדון לעצמך בטיול, לנוע ממקום למקום, כל פעם בנוף ואזור אחר, בלי להיות כבול למלון או לצימר, גורמת ליותר ויותר אנשים לבחור באופציית השכרת קרוואן. בישראל, האופציה הזו גם מושלמת וכיפית במיוחד, היות ולמרות שארצנו היא קטנטנה, יש בה הרבה שוני בין האזורים השונים. באמצעות טיול בקרוואן, אתה יכול לטעום בטיול אחד מכל ישראל. להתחיל את היום בקימה באתר בגליל העליון ובערב להחנות את הקרוואן ללינה במצפה רמון.

השכרת קרוואן בחוף דור, או בכל חוף אחר, מאפשרת לכם ליהנות גם מהחופים היפים של ישראל. הקרוואן חונה ממש קרוב לשפת הים ואתם יכולים בכל רגע נתון לקפוץ ולשחות בו או לטייל באזורים הסמוכים. ואז, בכל רגע שתרצו, אתם יכולים לשוב למקום מסודר, ממוזג ונעים, בו יש לכם פרטיות ויכולת לאגור כוחות. כמו שאמרנו, ממש צימר על שפת הים.

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור, מתבצעת בחניון הקרוואנים שבמקום. תוכלו לקבוע עם חברת ההשכרה שתשאיר לכם את הקרוואן מוכן במקום או שתגיעו לחניון לאחר טיול שעשיתם במקום אחר אתו וכעת תחנו אותו בחוף. החניון מאפשר לכם מעט סדר בתוך הטבע הפראי ומקום להצטיידות ותפעול לוגיסטי.  המתחם ייעודי עבור קרוואנים ולא רחוק מאתר הקמפינג עצמו והוא מצויד בכל הנדרש כדי לספק את הצרכים של הקרוואנים עצמם ושל השוהים בהם.

בחניון ניתן למצוא חיבור למים זורמים, כדי למלא מכלים וליהנות ממקלחות טובות, נקודות חשמל והטענה, מחצלות, סככות צל ושולחנות פיקניק, מקררים ופינות מנגלים ושירותים נוספים, כמו גם אופציות לניקיון הקרוואן.

ביחד. לא לבד.

רוב הטיול שלכם אתם לבד, מקסימום עם החברים שלכם לטיול. אבל כשתגיעו לאתר השכרת קרוואן חוף דור או לחניון, תגלו שהגעתם לארץ הפלאות של הקרוואנים. תמצאו שם קהילה אמיתית ומחוברת של חובבי קרוואנים. מהר מאוד תמצאו שפה משותפת ותתחברו. יתנו לכם שפע של עצות וטיפים לטיפול ומיקסום ההנאה מהקרוואן, המלצות לאתרי טיול וחניונים נוספים וגם עזרה אם צריך לפתור איזו שהיא תקלה. ותמיד תזכרו, שהקרוואן שלכם הוא מבצרכם ותמיד תוכלו לחזור וליהנות מתוכנו המפנק- גם לבדכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

מאמרים מומלצים

השכרת קרוואן לטווח ארוך

השכרת קרוואן לטווח ארוך

למי לא עברה פעם המחשבה של לעזוב ברגע זה את הכל ולצאת לטיול ארוך מסביב לעולם. לקחת פסק זמן, לאסוף את בני המשפחה ולצאת לטיול

השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת נסו בבקשה לנסות ולהזמין חופשה למספר ימים באחד מבתי המלון בישראל, השוכנים על שפת הים. נו, נסו. מהר מאוד תגלו,

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור חוף דור הוא אחד מן החופים היפים ביותר בישראל, הבריכות והלגונות, הצוקים, הרכסים והמפרצים והמים הצלולים, מתכנסים כולם יחד עם השקט

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן לצורך חופשה או טיול היא כבר מזמן אופציה מועדפת על ידי ישראלים רבים. האפשרות ליהנות מחופשה מושלמת בלי להיות כבול רק למלון או

התקשרו עכשיו