השכרת קרוואן ורכב לטיול החלומות שלכם

תוכן עניינים

השכרת קרוואן ורכבהשכרת קרוואן ורכב לטיול החלומות שלכם

טיול בקרוואן, היא חוויה שכל משפחה חייבת לעשות לפחות פעם אחת (אנחנו מעריכים שאחרי שתעשו טיול באמצאות השכרת קרוואן ורכב, תרצו לחזור על זה שוב ושוב, יותר מפעם אחת). זו חוויה נהדרת למבוגרים ולילדים והיא מאפשרת לטעום מכל כך הרבה מקומות בארץ, כאשר אתם שוהים ולנים ממש בתוך הטבע והכל במחירים מיוחדים ונוחים, הרבה יותר מאופציות אחרות.

ישנם סוגים רבים של קרוואנים לטיולים, גדלים שונים של קרוואנים וישנם כמובן גם רמות שונות של אבזור בכל קרוואן.  חשוב שתבחרו את הקרוואן הטוב ביותר עבורכם, עבור המשפחה שלכם ועבור הצריכם הייחודיים שלכם אבל ראוי שתכירו שישנם 2 אופציות לסוג הקרוואן: קרוואן ממונע והשכרת קרוואן ורכב גורר.

ממונע או נגרר

קרוואן ממונע, הוא קרוואן שחלקו הפנימי מחובר ישירות (או רק עם מחיצה) לתא הנוסעים הרכב עצמו. למעש, הקרוואן ומושבי הנהג והנוסעים הם חלק אינטגרלי אחד. זה אומר, שלכל מקום שתיסעו, הקרוואן תמיד יהיה אתכם, בלתי ניתן להפרדה. קרוואן כזה מאפשר חוויה מיוחדת אבל הוא יכול להיות לעיתים גם מגביל, בייחוד אם אתם רוצים להגיע למקומות צפופים או מרכזי ערים וכד'.

הסוג השני הוא קרוואן נגרר. כאן יש את יחידת הקרוואן עצמה, בה יש את הכל ויש רכב אשר מתחבר בחיבור מיוחד לקרוואן ובעצם גורר אותו. במקרה כזה, כאשר הרכב נוסע, הנוסעים יושבים בתוכו ולא בתוך הקרוואן. כאשר הוא חונה, כולם יכולים לעבור לתוך הקרוואן. במקרים רבים, בהם הדברים נדרשים, ניתן לנתק את החיבור שבין הרכב לקרוואן ולנסוע עם הרכב הפרטי בלבד. דוגמא: כאשר חניתם בחניון קרוואנים מוסדר וכעת בא לכם לקפוץ לאכול משהו בעיר הקרובה, לזמן קצר, לא תצטרכו להזיז את כל הקרוואן אלא ניתן לנסוע רק עם הרכב עצמו.

השכרת קרוואן ורכב ועל מה יש לשים לב

הקרוואן נגרר כאמור על ידי כלי רכב. זהו כלי רכב פרטי, כמו רכב רגיל, טנדר, מסחרים או ג'יפ. כמעט כל הרכבים הפרטיים מתאימים לגרירת קרוואן אבל לעיתים, ובמיוחד כאשר מדובר בקרוואן גדול או כבד, נזדקק לרכב בעל מנוע עוצמתי יותר, מאשר הרכב הפרטי שיש לנו. במקרים כאלו ניתן לבצע השכרת קרוואן ורכב מתאים לגרירת הקרוואן, בחברת ההשכרה של הקרוואנים עצמה.

ללמוד לנהוג

כאמור, לא כל רכב בהכרח יהיה מתאים מבחינה בטיחותית לגרירת קרוואן ובכלל, חשוב לדעת שנהיגה ברכב הסוחב קרוואן, שונה בהרבה מובנים מנסיעה רגילה ברכב. אומנם לרוב, הנהיגה על רכב זה, אינה דורשת רישיון נהיגה אחר מאשר יש כבר לכם אבל לעיתים ישנם חוקים אחרים והמלצות אחרות ויש להתחשב גם במימד המהירות, באופן הנהיגה, בייחוד בסיבובים ובכבישים צרים, ובמימד מרחק הבלימה (אתם נוהגים במכלול כבד מאוד). 

ככלל, נהיגה בקרוואן באמצעות רכב גורר, אינה דבר קשה או מורכב במיוחד ולא צריך לפחד ממנה. אך יחד עם זאת, בצעו את ההסתגלות בהדרגה. אם אינכם מיומנים בכך או שזו הפעם הראשונה, אל תהיו הרפתקנים מידי בנסיעה ואל תכנסו לנסיעות בתנאי שטח מאתגרים מאוד ומומלץ שתתייעצו עם המומחים של חרת ההשכרה על מקומות שנכון לכם לנסוע וליהנות דווקא בהם בצורה קלה ופשוטה.

לתכנן עם המקצוענים

איכות הטיול שלכם באמצעות השכרת קרוואן ורכב, תלויה הרבה מאוד בהתייחסות אליכם של חברת ההשכרה של הקרוואנים והרכבים. חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית, שגם מיומנת בתחום ורואה בו שליחות. לא רק שצי הקרוואנים והרכבים שלה יהיה איכותי מאוד, אלא שהם ישמו דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר, שיסיעו לכם לעשות טיול גדול מהחיים. מומחים שכאלו, גם יוכלו להגיד לכם בדיוק האם אתם צריכים לשכור גם רכב או שהרכב שלכם יספיק. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

מאמרים מומלצים

השכרת קרוואן לטווח ארוך

השכרת קרוואן לטווח ארוך

למי לא עברה פעם המחשבה של לעזוב ברגע זה את הכל ולצאת לטיול ארוך מסביב לעולם. לקחת פסק זמן, לאסוף את בני המשפחה ולצאת לטיול

השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת

תמחור השכרת קרוואן חוף בצת נסו בבקשה לנסות ולהזמין חופשה למספר ימים באחד מבתי המלון בישראל, השוכנים על שפת הים. נו, נסו. מהר מאוד תגלו,

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור

השכרת קרוואן חוף דור חוף דור הוא אחד מן החופים היפים ביותר בישראל, הבריכות והלגונות, הצוקים, הרכסים והמפרצים והמים הצלולים, מתכנסים כולם יחד עם השקט

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן ממונע בארץ

השכרת קרוואן לצורך חופשה או טיול היא כבר מזמן אופציה מועדפת על ידי ישראלים רבים. האפשרות ליהנות מחופשה מושלמת בלי להיות כבול רק למלון או

התקשרו עכשיו