היתרונות של קרוואן ממונע על קרוואן נגרר

תוכן עניינים

אין צורך בגרירה. זה כנראה הדבר שמרתיע אנשים מקרוואנים נגררים ודוחף אותם להעדיף קרוואן ממונע. גרירה יכולה להיות מאיימת גם עבור הנהג המנוסה ביותר, במיוחד כשמדובר לדוגמה בנסיעת רוורס עם נגרר גדול. יש גם עקומת למידה משמעותית כשמדובר בהתאמת רכבי גרירה לקרוואנים. כמו כן, יש פחות מגבלות למה שאפשר לשכור על סמך הרכב שיש לכם כרגע.

קלות ההתקנה ופירוק. לקרוואנים ממונעים יש כאן יתרון עצום על פני נגררים. עבור רוב המובילים, ההתרגנות די פשוטה. לעומת זאת, כשמדובר בנגררים, יש את העניין הנוסף של התנתקות. בעיקרון זה פשוט אך למעשה זה לוקח זמן, במיוחד כאשר יש לטפל בחלוקת המשקל וכו'.

אין הפתעות כשפותחים את הדלת לאחר טיול. הרגע בו בעל קרוואן נגרר פותח לראשונה את הדלת לאחר שהגיע ליעדו  הוא גע של מתח: מה קרה במהלך הנסיעה? האם המקרר לא היה נעול והאוכל יהיה מפוזר על הרצפה? האם העוגנים המחזיקים את המיקרוגל השתחררו? בקרוואן ממונע מישהו בדרך כלל שם לב לשנייה בה משהו קורה מאחור, ואפשר לעצור ולתקן לפני שמאוחר מדי…

קמפינג "גמיש". עם קרוואן ממונע, שהוא בדרך כלל קטן יותר, אפשר להתארגן לחניה במקומות קטנים ולאו דווקא בחניונים, בהרבה יותר קלות.

חיי סוללה. בקרוואן ממנוע הסוללה נטענת על ידי הנסיע כך שמכמעט אף פעם אין מצב השסוללה של הקרוואן תרוקן במקרים של חניות במקומות ללא תשתית חיבור.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך פחות מ – 24 שעות

מאמרים מומלצים

התקשרו עכשיו