לייעוץ התקשר עכשיו: 1700-70-70-52

שאלות ותשובות

מהם סוגי הקראוונים שאנו משכירים ?

אנחנו משכירים קראוונים אנגלים מפוארים 4 או 6 מקומות לינה (1350-1500 ק"ג) גם קראוונים קלים 750 ק"ג שנגרר ע"י כל רכב בישראל. כמו כן יש לנו בצי דגם אחד ענק 8 מטר(6 מקומות לינה) במשקל כולל של 1600 ק"ג.(רשיון ג' בלבד)

מה יש בתוך הקראוון ?

מיטות גדולות, מקלחת גדולה, שירותים, כיור ומקלחת נפרדת, תנור אפיה, אובן גריל, מיקרוגל, כיריים 3 להבות, כיור, מערכת סטריאו, חימום מיני מרכזי, מזגן, כריות ושמיכות, רשת צל, שולחן חיצוני, כסאות קמפינג, מחצלת.

מהו תהליך ההשכרה ?

ראשית יש לברר את סוג הקראוון שאתם מעוניינים להשכיר, לאחר מכן מבצעים הזמנה הכוללת את כל הפרטים. אופן התשלום הינו 50% יגבה בעת ההזמנה והיתרה תשולם ביום איסוף הקראוון. יש לחתום על מסמכי ההשכרה להשאיר צילום רשיון נהיגה וצילום של רשיון הרכב הגורר ואנו מחזיקים מסגרת פיקדון בכרטיס אשראי בגין ההשכרה לכל נזק עד שהקראוון יחזור למגרשינו במועד שיקבע וללא נזקים. בעת סיום ההזמנה ישלח אליכם מייל מפורט המאשר את תנאי ההזמנה.

היכן אוספים את הקראוון ?

האיסוף וההחזרה של הקראוון מתבצע בחניון העליון של קניון M הדרך (כפר ויתקין) מול בית ינאי. האיסוף הקראוון הינו עד לשעה 12:00 והחזרתו הינה עד לשעה 10:00 (לגבי חריגות בהחזרה יש לקבל אישור מראש) לפני האיסוף יש לקחת בחשבון שעה של הדרכה על כל מכלולי ומרכיבי הקראוון.

איזה ציוד צריך להביא לקראוון ?

החשיבה היא בדיוק כמו שאני יוצא לקמפינג עם אוהל רק שמדובר בקראוון שיש בו את הנוחות והתשתיות ממש כמו בבית, על מנת לא להתקע בלי משהו חשוב. להלן רשימת הציוד המומלצת לחופשה בקראוון:

כלי מטבח – סכום, צלחות וכוסות (חד פעמי), קרש חיתוך, מחבת,סיר, קערות לסלט, פינג'אן.

כלי ניקוי – מטליות, סקו'ץ לניקוי כלים, סבון כלים, מגבת מטבח.

כלי רחצה – מגבת אישית, משחה ומברשת שיניים, שמפו, סבון.

שינה – סדינים וציפות לכריות, פיגמה.

כללי – תכשיר נגד יתושים, פנס ובטריות, מפת שלחן, נייר טואלט,כפכפים,שקיות אשפה,גפרורים או מצית, חומרי קריאה,משחקים.

מי שאין לו וו גרירה מה האפשרויות העומדות בפניו ?

אפשרות ראשונה אנחנו נבצע עבורך את השינוע של הקראוון ליעד שתבחר כולל פתיחתו והצבתו בשטח.(בתשלום נוסף ולכל יעד שתבחרו).

אפשרות שנייה ניתן לשכור רכב תואם לגרירה בעלות נוספת.

אפשרות שלישית להחליף רכב עם חבר או משפחה שיש להם רכב תואם לגרירה.

אפשרות רביעית להתקין וו גרירה אצל מתקין מורשה כמובן.

איזה רכב מתאים לגרור קראוון ?

. לגרירת קראוון במשקל של עד 750 ק"ג מרבית הרכבים הפרטיים בישראל רשאיים לגרור חשוב לדעת שהמשקל הכולל יהיה לפחות 1440 ק"ג . על מנת לגרור קראוון מעל 750 ק"ג צריך טנדר, ג'יפ או רכב 7 מקומות.

האם זה מורכב לגרור קראוון ?

לא ! זה לא מורכב או מסובך מאחר והקראוון מחובר לכלי הרכב באופן מושלם ויש לשים לב לקחת סיבובים יותר רחבים ועל מנת לנסוע אחורה (בנסיעה לאחור ההיגוי הפוך)יש לדאוג למכוון על מנת להמנע מפגיעה בגוף הקראוון.

האם מותר לשבת בתוך הקראוון בזמן נסיעה ?

אסור ! מאחר ואין קשר בין הנהג לבין מי שנמצא בתוך הקראוון, מה גם שאין חגורות ועשוי להיגרם נזק גדול למי שיהיה בתוך הקראוון.

האם יש חניונים מסודרים לקראוונים בישראל ?

כן, לשמחתנו קיימים כבר כ- 56 אתרים מסודרים שיש להם עמדה מוכנה כולל חיבורי חשמל ומים, שלחן פיקניק כסאות ומקום למנגל. לגבי מחירי כניסה זה נתון שונה בין אתר לאתר.

היכן מותר להחנות קראוון ?

למעט שמורת טבע מותר בכל מקום. בעיר – יש לשלם חנייה(כמו רכב) אלא אם הקראוון יעמוד בשטח ציבורי או חניון ציבורי (לשם חנייה בלבד)ללא תשלום. בטבע – אין הגבלה (רק לשמור על הנקיון הסביבתי).

מה ההבדל בין השכרת קראוון להשכרת צימר או מלון ?

קראוון זה חופש בטבע, קראוון זה החופש לבחור מתי איך למה וכמה, עם קראוון אתם מחליטים לאיזה נוף תקום בבוקר, והכי חשוב זה אם לא בא לך על הנוף פשוט סע לנקודה אחרת במילים אחרות – קראוון זה החופש לבחור את החופש.
נווט באתר